Projektas „Žiedų laikrodis“

Dauguma augalų žydi ištisą parą, o nakčiai artėjant susiskleidžia. Kiti - priešingai, pražysta naktį. Augaluose esančios šviesai jautrios medžiagos įvairiai reaguoja į dienos trukmę.

Turėdami tokią mintį, 8 a,b ir c klasių mokiniai kūrė augalų žiedų laikrodžius. Darbas pareikalavo didelio informacijos ieškojimo, kūrybingumo, atsakingumo. 

Įdėtas darbas atspindi gautus rezultatus. Ši ilgalaikė užduotis parodė, kaip seniau, neturint laikrodžių, žmonės orentuodavosi laike. 

Plačiau

Paskutinė projekto tema...

Projekto „Buvusieji mokiniai grįžta į mokyklą...'' paskutinė tema ,,Elektros kelias į namus'' užbaigė projektinių pamokų ciklą. Apie tai, kaip elektra atkeliauja į mūsų namus, ką mes turėtume žinoti apie elektros atsiradimą Lietuvoje pasakojo Paulius Miliauskas, mokyklą baigęs prieš 22 metus. 8a klasės mokiniai išklausė pristatymą ne tik apie elektros tiekimą, bet ir apie savitumus Kauno A. Brazausko elektrinėje ir Kruonio hidroakumuliacinėje elektrinėje.  Manau, kad suteiktos žinios mokiniams davė gerų minčių, renkantis būsimąją profesiją, suteikė gražias bendravimo ir komunikavimo kompetencijas.

Plačiau