Matematikos ir informacinių technologijų savaitė „Pinigai mūsų gyvenime“

Sausio 17-21 dienomis mokykloje vyko matematikos ir informacinių technologijų savaitė „Pinigai mūsų gyvenime“. Šiomis dienomis buvo organizuoti renginiai visoms klasių grupėms. 5 klasėse matematikos mokytojos pravedė pamokas apie pinigus, kurių metu mokiniai susipažino su pinigų istorija, savybėmis, funkcijomis, šiuolaikinių pinigų įvairove bei pajamų rūšimis. Taip pat, penktokai atliko tyrimą „Mokinio finansai“.  Išanalizavę savo ir kitų klasių apklausos rezultatus jie padarė išvadą, kad dauguma mokyklos mokinių geba atsakingai elgtis su pinigais: stengiasi perkamas prekes įsigyti pigiau, prieš pirkdami apsiskaičiuoja grąžą, retai nusiperka nereikalingų daiktų, dažnai taupo pinigus, norėdami įsigyti brangesnį daiktą. Paaiškėjo, kad mokinių pajamas sudaro tėvų duodami kišenpinigiai bei už atliktą darbą gauti pinigai ir tik maža dalis tėvų vaikams duoda pinigų už gerus pažymius. 

Plačiau

Laisvės gynėjų dienos minėjimas mokykloje

Šįryt languose sužibusios atminimo ir vienybės žvakutės primena apie skaudžius Sausio 13-osios įvykius, mūsų Laisvės gynėjų drąsą  ir tikėjimą ateitimi. 

Mokyklos bendruomenės nariai  minėdami  Laisvės gynėjų dieną segėjo vienijantį neužmirštuolės žiedo simbolį, dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Istorijos mokytojos kartu su jaunaisiais šauliais pagerbė žuvusius už mūsų laisvą ateitį prie simbolinių laužų. Mokiniai ir mokytojai kalbėdami apie Laisvės kainą, prisimena, kad žvakės liepsna - tai ne tik liūdesio ženklas. Tai – vilties, šviesos ir teisingumo simbolis.

Plačiau